AKTUALITY

Ostatní

Naši milí pacienti, od 1.9.2021 přešla ambulance MEDEA Praktik s.r.o. do rukou MUDr. Barbory Dolečkové. Jsme velmi rádi, že MUDr. Dana Zahradníková zůstane i nadále součástí našeho týmu a bude se o Vás starat každé pondělí a úterý. V ostatních dnech se o péči o Vás bude dělit MUDr. Barbora Dolečková a MUDr. Monika Korbelová Nagyová. Zároveň těm z Vás, kteří to ještě nezaregistrovali, oznamujeme, že od března t.r. došlo rovněž ke změně na pozici sestry. Dlouholetou sestřičku Hanu Černou nahradila Hana Raur Pololáníková, zkušená sestra s dlouholetou praxí jak ve Fakultní nemocnici Brno, tak v ambulanci praktického lékaře. Těšíme se na naši vzájemnou spolupráci.                                                       

Za tým MEDEA Praktik s.r.o.  MUDr. Barbora Dolečková

Změna ordinační doby

Věnujte, prosím, pozornost změně ordinačních hodin, která platí od 1.10.2021. Jedná se především o rozšíření čtvrtečních ordinačních hodin o dopolední časy.  

S ohledem na trvající epidemiologickou situaci platí i nadále pro všechny pacienty (a to i akutní) nutnost k vyšetření se předem objednat, resp. ohlásit. Toto opatření je především ve Vašem zájmu, abyste se vyhnuli zbytečnému čekání a hromadění většího množství pacientů v čekárně. Ušetříte tím čas, který byste mohli strávit příjemnějším způsobem, a často i předejdete zbytečné nákaze. Dodržujte, prosím, toto pravidlo. Je to o vzájemné ohleduplnosti. 

Změna ordinační doby

Ordinační hodiny od 1.10.2021:

Pondělí:  7:15-8:00 odběry krve  8:00-13:00 objednaní pacienti (ordinuje MUDr. Zahradníková)

Úterý:      7:15-8:00 odběry krve  8:00-13:00 objednaní pacienti (ordinuje MUDr. Zahradníková) 

Středa:    7:15-8:00 odběry krve  8:00-13:00 objednaní pacienti (ordinuje MUDr. Korbelová Nagyová)

Čtvrtek:  10:00-14:00 objednaní pacienti (ordinuje MUDr. Korbelová Nagyová)                  

                14:30-18:00 objednaní pacienti (ordinuje MUDr. Barbora Dolečková)

Pátek:     7:15-8:00 odběry krve   8:00-12:00 objednaní pacienti (ordinuje MUDr. Barbora Dolečková) 

Ostatní

Vážení pacienti,

nový mailový kontakt do naší ambulance je medea.praktik@email.cz.

Prosíme Vás, abyste s ohledem na permanentní přetížení telefonní linky a tím i sestřičky, k objednání receptů a poukazů využívali přednostně e-mailový kontakt. Snažíme se Vaše požadavky vyřídit  vždy do 24 hodin. 

Děkujeme za pochopení. 

Dovolená

Vážení pacienti,

dne 29.10.2021 bude naše ordinace uzavřena. V nezbytném případě kontaktujte, prosím, ambulanci MUDr. Jana Mayera (ambulance naproti odběrové místnosti laboratoře Medila), a to od 8 do 10 hodin (skutečně jen pro akutní případy). Vše ostatní vyřešíme opět v pondělí 1.11..